KONST / Litografier / Färglitografi 13557070
nr 1355 7070
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 92/150, ca 61x47cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:24:34
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
19 okt
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal